O nas

Czym jest ipakiet.pl?

ipakiet.pl to projekt Power Media S. A., w ramach którego oferujemy profesjonalną obsługę:

Dzięki serwisowi ipakiet.pl masz dostęp do darmowego generatora stron WWW, domeny technicznej (strony z rozszerzeniem ipkt.pl), odpowiedniego oprogramowania oraz miejsca na naszych serwerach.

Strona WWW ma ogromny wpływ na postrzeganie Twojej firmy. Pomaga w dotarciu do większej ilości klientów oraz w zwiększaniu sprzedaży. Pomożemy Ci stworzyć własną stronę, a także będziemy służyć wiedzą i doświadczeniem.

ipakiet.pl + ifirma.pl

Konto na ipakiet.pl jest połączone z ifirma.pl. Dzięki temu możesz korzystać z darmowych funkcji, jakie oferuje księgowość internetowa. Co więcej, możesz wybrać darmowy hosting oraz jego przedłużenie na kolejne lata.

ifirma.pl – prosta księgowość internetowa

Serwis umożliwia prowadzenie księgowości małym i średnim przedsiębiorstwom. Działa również jako biuro rachunkowe online. ifirma.pl udostępnia szereg funkcji ułatwiających księgowanie, np. darmowy program do wystawiania faktur oraz program magazynowy. Jest zintegrowana z licznymi systemami zewnętrznymi m. in. z GUS, platformami e-commerce, kurierem, a już niedługo z największymi bankami.

Kontakt z biurem obsługi klienta

e-mail: bok@ipakiet.pl
telefon: 71 769 55 75

Power Media S.A. – właściciel serwisu

Wrocławska spółka informatyczna, od 2008 roku notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dostarcza nowoczesne rozwiązania technologiczne i organizacyjne z dziedziny IT.

Specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego na potrzeby klientów w Polsce i zagranicą. Świadczy również usługi rekrutacji i outsourcingu kadr IT, prowadzi pierwszy w Polsce serwis księgowości internetowej ifirma.pl. Więcej o Power Media S.A..

Wybierz usługi

aktywuj ipakiet.pl

USŁUGI
STREFA KLIENTA
KONTAKT

tel: 71 769 55 75
e-mail: bok@ipakiet.pl