Bezpieczeństwo danych w dwóch wydaniach

Hosting aplikacji – udostępniamy generator stron WWW, dzięki któremu można tworzyć i edytować strony. Hosting ipakiet.pl nadaje się idealnie dla firm, które potrzebują prostej wizytówki w sieci lub poczty e-mail. Sprawdza się również w przypadku bardziej zaawansowanych zastosowań, takich jak sklepy internetowe.

Hosting specjalistyczny – usługa przeznaczona dla aplikacji w Java Enterprise oraz rozwiązań w architekturze VPS (Virtual Private Server) umożliwiająca pełen dostęp do konta „root” serwera. Nasi specjaliści pomagają w dostosowaniu usługi do potrzeb klienta i wyborze odpowiedniej opcji hostingu. Specjalizujemy się w hostingu środowisk: Apple WebObjects, Java, Erlang, Scala oraz Oracle.

start-ikona-mail

e-mail

start-ikona-strona

Strona

start-ikona-serwer

Serwer

Szablony stron

Szeroki wybór szablonów pomoże dopasować wygląd strony do Twoich indywidualnych potrzeb. Wybierz coś dla siebie i wyróżnij się na na tle konkurencji. Oferowane przez nas szablony mają swoje wersje na urządzenia mobilne. Dzięki temu Twoja strona będzie czytelna nie tylko w przeglądarkach WWW na komputerach stacjonarnych, ale również na każdym smartfonie i tablecie.

Aktywuj ipakiet.pl Zamów indywidualny projekt strony

e-mail

Decydując się na hosting w ipakiet.pl, otrzymujesz dostęp do własnej poczty e-mail.
start-ikona-mail

Wysokie limity wielkości przesyłki

Umożliwią odbiór nawet dużych wiadomości.

start-ikona-mail-poczta

Obsługa poczty na urządzeniach mobilnych

Dostęp do poczty gdziekolwiek jesteś – przez telefon lub tablet.

hosting01

Hosting specjalistyczny

Usługa, którą kierujemy do najbardziej wymagających klientów.

Skontaktuj się z nami i określ swoje oczekiwania dotyczące hostingu. Nasi specjaliści pomogą w opracowaniu optymalnego rozwiązania, na miarę Twoich potrzeb. Pracujemy w oparciu o aplikacje w Java Enterprise oraz rozwiązania w architekturze VPS (Virtual Private Server).

Sprawdź cennik

W ramach usługi oferujemy tzw. hosting z wysokim poziomem bezpieczeństwa, który jest szczególnie ważny np. w usługach przetwarzających dane osobowe.

Zamów hosting

Wybierz usługi

aktywuj ipakiet.pl

USŁUGI
STREFA KLIENTA
KONTAKT

tel: 71 769 55 75
e-mail: bok@ipakiet.pl