Reklama

ipakiet.pl i AdWords

Usługę świadczymy w oparciu o doświadczenie naszego partnera – Power Media S.A. To firma, która zwiększyła skuteczność promocji serwisu ifirma.pl niemal o 70% (w skali roku). Możesz skorzystać z jej oferty za naszym pośrednictwem.


Certyfikowany partner Google

Osoby, które zajmą się Twoją kampanią, to specjaliści z zakresu reklamy AdWords. Ukończyli odpowiednie szkolenia organizowane przez Google Polska. Masz więc gwarancję, że Twoja kampania reklamowa znajdzie się w dobrych rękach.

600 zł na start

Na Twoją pierwszą kampanię reklamową dostaniesz od nas nawet 600 zł. Pomożemy spożytkować je jak najlepiej – doradzimy przy planowaniu kampanii. Jeśli będziesz zadowolony ze współpracy, ustalimy jej dalsze warunki. Skontaktuj się z nami po szczegóły promocji.

Co zyskujesz?

Dzięki określeniu grupy docelowej reklama (kampania) ukaże się tym, którzy rzeczywiście są zainteresowani Twoimi usługami. Twoja firma stanie się widoczna dla tych, którzy szukają jej usług, a przekaz trafi do potencjalnych klientów. Świadczymy usługi reklamy w Google oraz sieciach partnerskich.

Gramy w otwarte karty

w ipakiet.pl nie ma żadnych niedomówień. Od początku wiesz, jakie będą zasady naszej współpracy – co oferujemy i czego oczekujemy w zamian. Zapewniamy m. in.:

  • opiekę doświadczonego i certyfikowanego zespołu,
  • pełen dostęp do konta AdWords,
  • monitoring strony (preferencje użytkowników, kliknięcia, konwersje, itp.),
  • niezobowiązującą umowę początkową (próbną).

Zapytaj o ofertę

domeny02

Wybierz usługi

aktywuj ipakiet.pl

STREFA KLIENTA
KONTAKT

tel: 71 769 55 75
e-mail: bok@ipakiet.pl